Ana içeriğe atla

Emlak Katılım BankasI-Güçlü Kariyer / Güçlü Kariyer Tech (Öğrenci Programı)

İş Tanımı


Güçlü Kariyer, Türkiye Emlak Katılım Bankası'nın katılım finans sistemine ilgi duyan üniversite öğrencileri için hazırlamış olduğu bir öğrenci projesidir. Katılım bankacılığına ilgi duyan ve mezuniyet sonrası kariyerine bu alanda devam etmek isteyen öğrencilere yönelik bir kariyer geliştirme programıdır. Bu programa dahil olan öğrenciler Bankamızın Şubelerinde, Genel Müdürlük ve Bilgi Teknolojileri birimlerinde ihtiyaç olması halinde görev alacaklardır.

Güçlü Kariyer programında, üniversitelerin 3. ve 4. sınıfında okuyan öğrenciler, katılım bankacılığı hakkında bilgi sahibi olacak aynı zamanda profesyonel iş hayatını deneyimleme fırsatı bulacaklardır. Güçlü Kariyer programı öğrenci mezun olana kadar devam edecektir. 

Öğrenciler, program süresince gösterdikleri performanslarına ve Bankamıza sağladıkları katma değere bağlı olarak mezuniyet sonrasında işe alım sürecinde öncelikli olarak değerlendirileceklerdir. Ayrıca; “Güçlü Kariyer” programını başarılı şekilde tamamlayan tüm öğrencilere, Bankamız tarafından bankacılık alanında “Güçlü Kariyer Sertifikası”, bilgi teknolojileri alanında "Güçlü Kariyer Tech Sertifikası" verilecektir

Nitelikler


  • Üniversitelerin örgün eğitim veren İktisadi ve İdari Bilimler, Siyasal Bilgiler, İktisat ve İşletme Fakültelerindeki bölümlerin 3. ve 4. sınıfında okuyan,

  • Bilgi Teknolojileri birimleri için Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Yönetim Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, Matematik Mühendisliği gibi bölümlerin 3. ve 4. sınıfında okuyan,

  • Genel transkript notunda 2.5 ve üzerinde puana sahip olan, (Güncel transkript belgenizi "Özgeçmiş Eklentileri" kısmından yüklenmeniz gerekmektedir.)

  • Geçmiş yıl ve dönemlerden ders sorumluluğu olmayan,

  • Haftada en az 2 tam gün çalışabilecek durumda olan,

  • Katılım Bankacılığında çalışmaya istekli,

  • Tercihen İngilizce yabancı dil bilgisine sahip,

  • Kendini geliştirmeye açık, takım çalışmasına yatkın,

Kısmi süreli görev alacak takım arkadaşları arıyoruz.

Değerlendirme Süreci

Başvuruda bulunan adaylar arasından yapılacak ön değerlendirmeler sonucunda başvurusu olumlu olan adaylar online sınava davet edileceklerdir.

Online sınavda başarılı olan adaylar ile mülakat yapılacak ve mülakatta başarılı olanlar Bankamızın Güçlü Kariyer programına katılmaya hak kazanacaklardır. 

Detaylı Bilgi ve Başvuru İçin:https://kariyer.aynicatialtinda.com.tr/bawrekyb3czxwhcam2ess3slvx.job