ORKAM logo

 

FİRMA GİRİŞİ İÇİN TIKLAYINIZ     ÖĞRENCİ/MEZUN GİRİŞİ İÇİN TIKLAYINIZ    

 

 

      HER YILDIZLININ BİR KARİYERİ VAR!

 

HAKKIMIZDA     ÖĞRENCİ/MEZUN     İŞVEREN     ETKİNLİKLER     İLETİŞİM    

 

STEAM (Science, Technology, Engineering, Art, Maths ) alanındaki kadın öğrenciler ile bu alanda çalışan rol model kadınları ve erkekleri bir araya getiren ve TurkishWIN ve BinYaprak'ın ilk endüstri dikeyi olan STEAMWIN platformunun yine ilham verici bir etkinliğimiz ile devam ediyoruz!  

3 Mayıs Çarşamba günü saat 18:00 ile 20:30 arasında Bahçehir Üniversitesi'nde gerçekleşecek olan etkinliğimizde sizleri ve arzu ettiğiniz misafirlerinizi de aramızda görmeyi çok isteriz. 

Her STEAMWIN etkinliği gibi, tüm etkinliklerimiz ve dijital paylaşımlarımız bizi destekleyen erkeklere de açık! Davetiyemizi paylaşmak, LCV yapmak ve programa ulaşmak için aşağıda detayları bulabilirsiniz

Satır içi resim 1


STEAMWIN @Istanbul Konferansı @Bahçeşehir Üniversitesi


3 Mayıs Çarşamba 18:00 - 20:30

@Bahçeşehir Üniversitesi 


18.00 - 18.20 Networking & Kayıt

18.20 - 20.00 İlham Veren Konuşmalar

Banu Ilhan, Fuar ve Teşhir Tasarım Müdürü Kale Grubu 

Berrak Yenal, Ticari & Kurumsal Bankacılık Bölüm Müdürü InterTech

Erman Karaca,Yönetim Kurulu Başkanı TUBISAD

Dr. Zerrin Doğança Küçük, Yard. Direktörü, Fen Eğitimcisi BAUSTEM

Özgül Yılmaz, Lider Öğretmeni, Fizik Öğretmeni BAUSTEM

Merve Erdem, Boyahane Endüstri Mühendisi Ford Otosan

Sena Davaslıgil, Kıdemli Uzman Ar-Ge Arçelik Garaj

20.00 - 20.30 Networking


KAYIT İÇİN TIKLAYINIZ

STEAMWIN Hakkında:

STEAMWIN

(Science, Technology, Engineering, Art, Maths) ​platformu akademisyenlere, bilgi iletişim teknolojileri, profesyonellerine ve STEAM öğrencilerine ilham veren, tecrübe paylaşımı sağlayan bir networktür. Amacımız genç kadınların teknik kariyerlerini sürdürmeleri için ilham vererek kariyerleri boyunca birikimlerine workshoplar, mentorlar ve networking ile destek vermektir.

 

TurkishWIN ve BinYaprak STEAMWIN online ve offline etkinlikleri için birlikte çalışmaktadır. Etkinliklerimiz Ceo Rountable, yarım günlük konferanslar ve canlı yayınlar şeklinde gerçekleşmektedir. Geçtiğimiz dönem İstanbul ve Ankara'da gerçekleşen iki etkinliğimizde 500 öğrenciyle, BinYaprak Facebook sayfası üzerinden yapılan online etkinliklerimiz ile 100K STEAM öğrencisi ve çalışanıyla buluştuk. Bu dönem 22 Şubat'ta Ankara ODTU Teknokent'te, 23 Şubat'ta ITU Teknokent'te, 24 Mart'ta Pamukkale Üniversitesi Denizli'de, 3 Nisan'da ise İzmir'deydik. 3 Mayıs'ta ise STEAMWIN@BAU Etkinliği ile İstanbul'da olacağız. Perşembe günleri BinYaprak Facebook sayfasından yapılan canlı yayınlarımızı buradan izleyebilirsiniz. STEAMWIN videolarımızı bu linkten izleyebilirsin​iz.​ STEAMWIN kısa sunumuna ise bu linkten ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Anasayfa

 

 

 

 

 

Web Design by Begüm EFE