ORKAM logo

 

FİRMA GİRİŞİ İÇİN TIKLAYINIZ     ÖĞRENCİ/MEZUN GİRİŞİ İÇİN TIKLAYINIZ    

 

 

      HER YILDIZLININ BİR KARİYERİ VAR!

 

HAKKIMIZDA     ÖĞRENCİ/MEZUN     İŞVEREN     ETKİNLİKLER     İLETİŞİM    

İŞ İLANI - Senior Developer (Project Manager) - Web/Mobile

İlan Açıklaması

PHP Developer   -   Is Ilani

Bir startup icin tecrübeli, deneyimli ve İstanbul'da ikamet eden PHP developer araniyor. Tercihen full-stack, yada en azIndan sağlam Backend tecrübesi aranmaktadır.

Daha önce bir uygulama geliştirmiş veya böyle bir projenin ekibinde yer almış, startup kültürünü ve MVP'nin ne olduğunu bilen, temiz kod yazan (framework), Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun (bu sene mezun olanlar da başvurabilir), askerliğini yapmış veya tecilli olan ve İngilizce bilen bir ekip arkadaşı arayışımız bulunmaktadır.

İlgilenen ve aşağıda belirtilmiş aranan şartlara uygun arkadaşlar başvurabilir (email: attila.cetin@hotmail.co.uk). Sürecin mümkün olduğu kadar kısa zamanda tamamlanması planlanıyor.

DETAYLAR:

Projenin İçeriği:

İki-taraflı pazaryeri ve buluşturma platformunda (web tabanlı ve mobil uygulama) işletmeler ve tüketiciler birbiriyle buluşturulacak, ürün satışı yok, hizmet veren firmalar ve tüketiciler bulunacak. Bir harita üzerinde ve lokasyon bazlı bir business directory olarak kabaca özetlenebilir. Projenin detayları adaylarla paylaşılacak.

Başvuru İçin: Attila Çetin - attila.cetin@hotmail.co.uk

Şehir: İstanbul

Tecrübe: -

Çalışma Şekli: Tam (ya da yarı) zamanlı

Mezuniyet Derece: Lisans (mezun)

Son başvuru tarihi: 01.08.2017

 

 

 

 

 

Anasayfa

 

 

 

 

 

Web Design by Begüm EFE