ORKAM logo

 

FİRMA GİRİŞİ İÇİN TIKLAYINIZ     ÖĞRENCİ/MEZUN GİRİŞİ İÇİN TIKLAYINIZ    

 

 

      HER YILDIZLININ BİR KARİYERİ VAR!

 

HAKKIMIZDA     ÖĞRENCİ/MEZUN     İŞVEREN     ETKİNLİKLER     İLETİŞİM    

İBB - İSTANBUL GENÇLİK FESTİVALİ 2018

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve yaklaşık 1.000.000 genci bir araya getirilmesi hedeflenen İstanbul Gençlik Festivali bu yıl 2-6 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Yenikapı’da düzenlenecek olup, ardından 9-13 Mayıs tarihleri arasında da Etnospor festivali gerçekleştirilecektir.
Kamu kurumları, Üniversiteler, Sivil toplum kuruluşları, kültür sanat etkinlikleri, robotik atölyeler, spor aktiviteleri, söyleşiler ve konser gibi etkinliklerle kurumları bir araya getirecek gençlik festivalinde siz değerli paydaşımızla gerçekleştireceğimiz Teknofest İstanbul Havacılık ve Uzay Festivalimizin tanıtımına yönelik 950 m2 lik bir alan ayrılmış olup, burada tüm paydaşlarımızın çalışmalarını anlatıp, gençlere yönelik aktiviteler düzenleyerek, hem kurum tanıtımına, hem de TEKNOFEST’in tanıtımına önemli katkı sunacağınıza inanıyoruz. 
Bu düşünceyle festival yetkilileri ile görüşülmüş alana herhangi bir ücret ödenmemesi konusunda fikir birliğine varılmıştır. Sadece kurumlarımızın kendi stant kurulumu ve lojistiğini karşılaması yeterli olacaktır. 

Alanın genel konseptinin Teknofest olup, içerisinde tüm paydaşlara tanıtım deskleri ve aktivite alanları ayrılacaktır.

İstanbul Gençlik Festivali ile alakalı detaylı bilgi için linkteki sunumu inceleyebilirsiniz. 

Link: https://we.tl/dZKmsJo70D 

 

 

 

 

 

 

Anasayfa

 

 

 

 

 

Web Design by Begüm EFE